MİLLETVEKİLİ ARAS İLE VALİ HANER, IĞDIR'LI ŞEHİT MEHMET BORA TAYFUR'UN TAZİYE ÇADIRINA ZİYARETTE BULUNDULAR

         Milletvekili Nurettin Aras ile Vali Davut HANER,  Diyarbakır’ın Sur ilçesinde  PKK terör örgütü mensupları ile girdikleri çatışmada şehit olan Tuzluca Bahçeli Meydan köyü doğumlu Mehmet Bora TAYFUR’un,  Ankara’da yaşayan ailesini ziyaret ederek, şehidin ailesine başsağlığı dilediler.  

HDP’li Adıyaman’dan Iğdır Üniversitesine İlişkin Soru Önergesi

HDP’li Adıyaman’dan Iğdır Üniversitesine İlişkin Soru Önergesi

HDP Iğdır Milletvekili M.Emin Adıyaman Iğdır Üniversitesine ilişkin Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın cevaplaması için yazılı önerge sundu.

Devam
AK PARTİ IĞDIR VE KARS MİLLETVEKİLLERİ, VALİ  DAVUT HANER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

AK PARTİ IĞDIR VE KARS MİLLETVEKİLLERİ, VALİ DAVUT HANER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

AK Parti Iğdır Milletvekili Nurettin ARAS, KarsMilletvekilleri Ahmet ARSLAN ve Dr. Yusuf Selahattin BEYRİBEY, Iğdır Valisi DavutHANER’i makamında ziyaret ettiler.

Devam
Ali Özgündüz, CHP  Parti Meclisine seçildi

Ali Özgündüz, CHP Parti Meclisine seçildi

24. CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz, CHP’nin 35. olağan kongresinde aldığı yüksek bir oyla CHP’nin Parti Meclisine seçildi.

Devam

DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI'NDA IĞDIR ÜNİVERSİTESİ STANTI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

             Doğu akdeniz uluslararası turizm ve seyahat fuarı'nda ığdır üniversitesi stantı yoğun ilgi gördü. İstаnbul'dа ziyаrеtçilеrini аğırlаyаn vе dünyаnın еn büyük 5. turizm fuаrı оlаn Dоğu Akdеniz Uluslаrаrаsı Turizm vе Sеyаhаt Fuаrı'ndа (EMITT) Iğdır Ünivеrsitеsi stаntı yоğun ilgi gördü.  

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ YÖK'TE DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ REKTÖRLER TOPLANTISINA KATILDI

             Yükseköğretim Kurulunda, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç'ın başkanlığında, YÖK Genel Kurul Üyeleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerindeki yirmi dört üniversitenin rektörlerinin katılımıyla "Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Rektörler Toplantısı" düzenlendi.