Ak Parti Gençlik Kollarından Kitap Kampanyası

Ak Parti Gençlik Kollarından Kitap Kampanyası

Ak Parti Iğdır Gençlik Kolları Başkanlığının başlatmış olduğu kampanya çerçevesinde toplanan kitap ve kırtasiye malzemeleri Ak parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz ve Ak Parti Gençlik kolları Başkanı Rıdvan Yeşil, başkanlığında ihtiyacı olan okullara dağıttıldı.

Devam
Tuzluca Ak Parti  5. Olağan Kadın Kolları Kongresi  Yapıldı

Tuzluca Ak Parti 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi Yapıldı

Ak Parti Milletvekili Nurettin Aras ve il başkanı Ahmet Tutulmaz ve il kadın kolları baskanı Nurgül Güneşin de katıldıgı Tuzluca İlçesinin 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi gerçekleştirildi.

Devam
Ak Parti İl Başkanı Tutulmaz’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Ak Parti İl Başkanı Tutulmaz’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Ak Parti İl Başkanı Ahmet TUTULMAZ ve il yönetim kurulu üyeleriyle Karayolları Şube Şefliğine atanan Fuat Öztürk’e hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Devam

OKULA KAZANDIRILAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

          Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, okula ve derslere düzenli olarak gelerek arkadaşlarına iyi örnek olan öğrenciler ile okula kazandırdıktan sonra derslerine sürekli devam eden öğrencileri teşekkür ve onur belgeleri ile ödüllendirdi.

BAŞARILI SPORCULAR VALİ ÜNLÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

      Vali Enver Ünlü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu ile birlikte 2. Lig müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan Iğdır Gençlik Spor Kulübü güreş takımını makamında kabul etti.