Milli Eğitim Bakanı yeni müfredatı açıkladı

Milli Eğitim Bakanı yeni müfredatı açıkladı

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yeni müfredatı açıkladı..

Devam
Erdoğan Kıbrıs’ta son sözü söyledi

Erdoğan Kıbrıs’ta son sözü söyledi

Federe devletin bir dönem Kuzey Kıbrıs, iki dönem Güney Kıbrıs tarafından yönetilebileceğini belirten Cumhurbaşkanı, “Kaçan taraf yine Rumlar olacak dedik, oldu. Türk askerinin çekilmesi söz konusu olamaz” dedi.

Devam
Bakan Çavuşoğlu, Washington Post'a yazdı: Türkiye ABD'den daha iyisini hak ediyor

Bakan Çavuşoğlu, Washington Post'a yazdı: Türkiye ABD'den daha iyisini hak ediyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Washington Post gazetesi için ABD-Türkiye ilişkilerini masaya yatıran makalesinde "Başlangıç olarak müttefikler ve ortaklar arasındaki dayanışma, uyum ve güveni yeniden canlandırmalıyız. Bu, (aynı zamanda ISIS ya da ISIL olarak da bilinen) DEAŞ'ı yok edecek, Suriye ile Irak'ı parçalayan dinamikleri ortadan kaldıracak, kitlesel kaçak göçü engelleyecek. Belirli sınırların aşılmaması gerektiğini söylediğimizde ciddi olduğumuzu düşmanlarımıza göstereceksek bu çok büyük önem taşımaktadır." ifadesini kullandı.

Devam

Iğdır EMITT’le Dünyaya Açılıyor

         Doğu Anadolu’nun keşfedilmemiş görkemli doğal güzellikleri, kültürel ve tarihi değerlerini barındıran Iğdır ili, 2017 EMİTT fuarında yerini almaya Iğdır Valiliği Kültür ve Turizm Müdürlüğünün koordinatörlüğünde hazırlanıyor.  

IĞDIR DEVLET HASTANESİNDE BİR İLK

Iğdır Devlet Hastanesi halkımıza daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla hastanede yeni bir uygulama başlattı. Hastanede özellikle poliklinik sırası bekleyen hastaların ve yakınlarının vakitlerini daha iyi ve öğretici geçirmesi amacıyla yerel gazete bayileri bankolara günlük yerel gazete bırakıyor.