HOPA TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET...

           Daha önce Oda olarak Odamızı ziyaret eden Hopa Ticaret ve sanayi odasına iade-i ziyarette bulunduk. Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan, Yön. Krl. Bşk. Yardımcıları Efgan AYDIN ve Tahir TALAY, Yön. Krl. Üyesi Ali YALÇIN ve Genel Sekreter Gökçen TURAN’ dan oluşan ziyaretçi heyeti Hopa Ticaret ve sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK, ve ekibi tarafından karşılandılar.Ziyaretin anlam ve önemi adına iki oda başkanı konuşmalarını gerçekleştirdiler. İlk olarak misafirlerine hoş geldiniz diyen Hopa ticaret ve sanayi odası Başkanı Osman AKYÜREK, kendilerini odamızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Söz alan Başkanımız Kamil ARSLAN kabullerinden dolayı Hopa TSO’ ya teşekkürlerini ifade etti. 

Sinan Oğan: BBP, MHP'ye Katılacak

Sinan Oğan: BBP, MHP'ye Katılacak

Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, MHP'deki yönetimin değişmesinin ardından BBP'nin ve peş peşe flaş isimlerin MHP saflarına katılacağını söyledi.

Devam
Eski Belediye Başkanından Ak Partili idarecilere ağır sözler

Eski Belediye Başkanından Ak Partili idarecilere ağır sözler

Tuzluca eski Ak Partili Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan'dan sosyal medya facebook üzerinden Ak Parti Iğdır il yöneticilerini ağır sözlerle eleştirdi.

Devam
BÖLGE MİLLETVEKİLLERİNDEN BAKAN ÇELİK’E ÖNEMLİ DAVET

BÖLGE MİLLETVEKİLLERİNDEN BAKAN ÇELİK’E ÖNEMLİ DAVET

Bölge milletvekilleri Bakan Çelik’i Kars, Ardahan ve Iğdır’a davet ederek, bölgenin gıda, tarım ve hayvancılığının masaya yatırılması önerisinde bulundular.

Devam

Kerbela

Kerbela Sayfası