MHP İl Başkanı Ersoy İçer, Siyasetin Seviyesini Düşürüyorlar Dedi

MHP İl Başkanı Ersoy İçer, Siyasetin Seviyesini Düşürüyorlar Dedi

MHP Iğdır İl Başkanı Ersoy İçer yaklaşık 20 gündür devam eder seçim çalışmalarının giderek etiklikten uzaklaştığını vurgulayarak, AK Parti ve İyi Parti adaylarına yüklendi.

Devam
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI YAŞAR KARADAĞ “IĞDIR’IN HUZURU VE GELECEĞİMİZ İÇİN MHP ‘DE BİRLEŞMELİYİZ.

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI YAŞAR KARADAĞ “IĞDIR’IN HUZURU VE GELECEĞİMİZ İÇİN MHP ‘DE BİRLEŞMELİYİZ.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Yaşar Karadağ ve Yeniş Çelikten, kentte görev yapan gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelerek projelerini açıkladılar.

Devam
MHP’Den Adres Belli Oldu Sloganı

MHP’Den Adres Belli Oldu Sloganı

MHP yapmış olduğu salon ve açık hava toplantıları ile seçim çalışmalarını hızlandırdı. En son Tuzluca’lıların yaptığı yoğun katılım, adres belli olmuştur sloganlarının atılmasına sebep oldu.

Devam

Hacivat - Karagöz ve Meddah Gösterisi

      Belediye Başkanlığımız tarafından  gerçekleştirilen  Ramazan etkinlikleri, vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı. Alanı dolduran çocuklar ise yapılan animasyon gösterileri ve oyunlar ile gönüllerince eğlendi. Düzenlenen etkinlik, Hacivat-Karagöz oyunları, kukla, meddah, palyaço ve animasyon gösterileri ile devam etti.  

İl Sağlık Müdürü Dr.Alpaslan EROL’dan Ramazanda Sağlıklı Beslenme İçin Öneriler

         Dr. Alpaslan EROL; Rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı olarak nitelendirilen mübarek Ramazan Ayının tüm İslam alemine hayırlı, uğurlu olmasını ve Cenab-ı Hak'tan, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'na kavuşturmasını temenni ederken, Müslümanların çoğunluğunun oruçlarını tutup büyük bir coşkuyla iftar saatini bekleyecekleri bu güzel  günlerde, dengeli ve sağlıklı beslenmek daha fazla önem kazanıyor.  Ramazan ayında besin tüketim saatlerinin kısıtlı oluşu nedeniyle beslenme alışkanlıkları da değişmektedir sadece dengeli beslenmenin önemine değil, sıcak, susuzluk ve uzun süre yaşanan açlığın ardından tüketilen besinlerde nelere dikkat etmek gerektiğine ilişkin bilgilerin altını çizerek, önerilerde bulundu.