Cantürk Alagöz: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü"

AK Parti Iğdır Milletvekili Cantürk Alagöz, AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.   AK Parti Iğdır Milletvekili Cantürk Alagöz, seçim sürecinde dahi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sık sık görüşerek Iğdır’ halkının selamını iletmiş gerek Milletvekili Gerekse Cumhurbaşkanlığında kazanma sözünü vermişti.

IĞDIR´DA KÜTÜPHANELİ CAMİ KİTAP BAĞIŞI BEKLİYOR

Iğdır’ın Melekli beldesinde bulunan Çay başı camisinde kurulan kütüphane her kesime hitap ederek bir nevi halk kütüphanesi görevini üstleniyor. Cami hocası Bayram Turan ve Araştırmacı-Yazar Coşkun Oluz öncülüğünde toplanan kitaplarla oluşturulan kitaplıkta her türlü kitap bulmak mümkün.

Çocukların resimlerindeki renk ve sembollere dikkat

Çocuk gelişimi uzmanı İlkcan Akman, çocukların yaptığı resimlerde kullandığı renk ve sembollerin önemli olduğunu belirtti. Resimdeki her rengin farklı anlam taşıdığını ifade eden Akman, "Çocuk resimlerindeki bazı semboller vardır ve bu semboller kullanım alanı, şekli ve rengine göre yorumlamada farklılık gösterse de sizlere ipucu verebilir" dedi.

Sporcular’ dan Vali H. Engin Sarıibrahim’e Ziyaret

Vali H. Engin Sarıibrahim, İstanbul ilinde düzenlenen 8. Uluslararası  KickBoks Dünya Kupası'nda ve Ankara ilinde Düzenlenen MuayThai Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi ve ilimizi temsil ederek dereceye giren sporcuları makamında kabul etti.   

Resmi İlanlar